BOROWICZ INACZEJ.
KONTAKT

ADAM BOROWICZ

Prezenter telewizyjny, 

Ślązak z krwi kości. Vloger kulinarny, uwielbiający odkrywać ciekawe miejsca i nowe smaki. Rozgłos zdobył dzięki internetowej serii „Jestem Borowicz”. Medialny potencjał Adama szybko dostrzeżono w Telewizji Polskiej. Wielokrotnie gościł w popularnym paśmie „Pytanie na śniadanie”. Natomiast od trzech sezonów prowadzi program „To je Borowicz. Podróże ze smakiem”, w którym zabiera widzów w różne zakątki Europy.

Reklama, lokowanie produktu, eventy:

tomek@halomedia.pl

Tomasz Dziedzic

+48502098855

Program emitowany jest w Dwójce, na regionalnych antenach TVP oraz kanale TVP Rozrywka.


27 września, na kanale You Tube pojawił się pierwszy odcinek nowego programu „Borowicz inaczej”. 

Dlaczego słowo „inaczej” w tytule nowego programu? - Nawet dobrze znane dania chciałbym pokazać z nieco innej strony, przygotować je po swojemu – mówi Adam Borowicz. Na pierwszy ogień pójdzie – ramen, czyli popularna japońska zupa. W drugim odcinku, gospodarz zaproponuje danie z – bardzo mu bliskiej – kuchni szkockiej. 

- Program wymyśliliśmy we dwójkę. Inspiracją stały się amerykańskie programy kulinarne. Ma być krótko, dynamicznie i treściwie. Pięciominutowe odcinki, bez zbytniego kombinowania z reżyserią. Wszystko skrojone pod You Tube – podkreśla Tomasz Dziedzic, producent serialu.

Pierwsze odcinki zostały nakręcone w specjalnie wynajętym studiu w Katowicach, ale w przyszłości twórcy formatu mają w planach wyjście „w miasto”. - Myślimy o nawiązaniu współpracy z dobrymi restauracjami, szefami kuchni. Ale zwykle to życie pisze najlepsze scenariusze, więc zobaczymy... - mówi Adam. 

Muzykę do czołówki programu stworzyła Erith – zdobywająca coraz większe uznanie i popularność śląska artystka alternatywna. To kompozycja napisana specjalnie na potrzeby projektu „Borowicz inaczej”. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

© 2019 HALO MEDIA & ADAM BOROWICZ